Pytania i odpowiedzi


Nasz zespół
Nasz zespół

Ile kosztuje oprawa muzyczna wesela / imprezy firmowej / studniówki?
Koszt oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, miejsca oraz ilości godzin trwania imprezy. W celu ustalenia dokładnej ceny prosimy o telefon lub kontakt mailowy.
Czy istnieje możliwość obejrzenia materiałów video z udziałem zespołu muzycznego  np. wysłanie "płytki z wesela"?
Tak, istnieje możliwość obejrzenia nagrań video w siedzibie firmy. Nie wysyłamy materiałów do domu gdyż są własnością prywatną par młodych.
Czy mogliby Państwo wstępnie zarezerwować dla mnie termin?
W ciągu tygodnia otrzymujemy dużo zapytań i telefonów. Część klientów jest zdecydowana i chce umówić się na podpisanie umowy, część dzwoni tylko "orientacyjnie". Z tego względu nie przyjmujemy wstępnych rezerwacji. Termin jest zarezerwowany tylko po wpłacie opłaty rezerwacyjnej.
Po ile piosenek Państwo grają i jak  długie są

przerwy?
Długość bloków muzycznych zależy przede wszystkim od bawiących się gości. Średnia długość od 30 do 40 minut. Jeśli goście dobrze się bawią - nie mamy "z góry" ustalonego limitu piosenek. Kierując się doświadczeniem gramy tyle ile trzeba.
Czy przyjadą Państwo do miejscowości ...?
Tak zagramy w każdym miejscu w Polsce.
Czy możemy ustalić repertuar na wesele?
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i życzenia odnośnie wykonywanych piosenek. Proszę jednak pamiętać, że to co podoba się zamawiającym niekoniecznie musi podobać się uczestnikom imprezy. Radzimy zaufać naszemu doświadczeniu w doborze repertuaru. Szczegółowy spis repertuaru rozrywkowego można znaleźć na naszej stronie.
Czy podczas wesela zabawiają Państwo gości zabawami lub konkursami?
Dobry kontakt z gośćmi to połowa sukcesu. Zespół muzyczny gwarantuję obsługę konferansjerską imprezy wraz z prowadzeniem zabaw i konkursów. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym.
Czy zespół muzyczny Socho band wykonuje piosenki na życzenie?
Zazwyczaj nie ma problemu, żeby wykonać jakąkolwiek piosenkę. Piosenki na specjalne życzenia zamawia sie około 3 miesiące przed terminem imprezy. 
Jak mogę zarezerwować termin?
Rezerwacja terminu następuje po dokonaniu opłaty rezerwacyjnej. Opłaty rezerwacyjnej można dokonać osobiście lub przelewem.
Czy mają Państwo jakiś limit co do ilości godzin występu?
Podpisując umowę to Państwo decydują o ilości godzin występu zespołu muzycznego. Zespół maksymalnie występuje do 4 rano. 
Czy opłatę rezerwacyjną muszę wpłacić osobiście?
Po uprzednim uzgodnieniu terminu drogą telefoniczną bądź mailową opłatę rezerwacyjną można wpłacić na nasze konto bankowe .
Z jakim wyprzedzeniem powinno się zarezerwować zespół muzyczny?
O rezerwacji terminu prosimy powiadomić nas niezwłocznie po podjęciu decyzji o organizacji imprezy. Z uwagi na to, że większość imprez odbywa się w soboty mamy rezerwacje nawet z trzyletnim wyprzedzeniem.